+
+
gapi

Новини

Новина

Чищення м’яких меблів і матраців від пилових кліщів

Пилові кліщі - невидимі паразити, які живуть з вами по сусідству в будинку, та є головними збудниками алергії, астми та дерматиту. 

Ліжко, подушки, м'які меблі, килими, матраци, штори та навіть дитячі іграшки - все це є сприятливим середовищем для їх проживання, але стає небезпекою для вас. 

Тож, що робити, аби вберегти своє здоров'я від негативного впливу цих паразитів? 

 

В UNMOMENTO представлена унікальна технологія РОТЕМА - інноваційна система чищення, яка змізернює та видаляє всі кліщові випорожнення з меблів, матрацу і т.д. 

 

Як це працює? 

 

На базі високопродуктивного професійного пилососа встановлюється спеціальна потужна ультрафіолетова лампа. Її світло проникає на 10-15 см вглиб виробу та знищує кліщів, бактерії, віруси та плісняву. 

 

Спеціальна роторна щітка вибиває уражених кліщів разом із їх екскрементами ближче до поверхні, відходи видаляються за допомогою вакууму, створеного потужним пилососом. 


Після цього поверхня обробляється спеціальним гіпоалергенним засобом POTEMA® mattress clean spray, який перешкоджає подальшій появі пилових кліщів.

 

Система чищення РОТЕМА від UNMOMENTO включає: 
- тест на алергени та ретельне чищення вашого матраца, дивана, крісла та ін.; 
- знищення бактерій та мікроорганізмів за допомогою UV – променів; 
- антиоксидантну обробку виробу після чищення. 

 

Система POTEMA протягом 30 років є найбільш ефективним засобом боротьби з пиловими кліщами, а у поєднанні з високим рівнем професіоналізму фахівців UNMOMENTO - максимальний результат чищення гарантований!

 

Замовляйте цю унікальну послугу прямо зараз всього за 500 грн!

UNMOMENTO - з турботою про вас та ваше здоров'я! 

 

*Німецькі алергологи з Мюнхенського університету спільно з фахівцями Компанії Ayono Chemie GmbH (бренд Potema ®), розробили методику знищення пилових кліщів з одночасним видаленням продуктів їх життєдіяльності. Методика запатентована компанією Ayono Chemie GmbH(Potema ®).