+
+
gapi

Новини

Новина

Допомога мешканцям Херсонщини

Тисячі постраждалих, сотні зруйнованих життів і будинків та нестерпна біль у серці кожного українця - підрив Каховської ГЕС став черговим воєнним злочином сусідньої “недодержави” і ще одним доказом її нікчемності та слабкості. 

 

За 500 днів повномасштабного вторгнення український народ довів, що немає такої зброї, яка б змогла зламати та знищити наш дух і віру у перемогу. Вже вкотре українці показали, що наша сила - в єдності і відвазі навіть у найважчі часи. 

 

Тож ми не могли пройти повз такої трагедії та долучилися до допомоги мешканцям Херсонщини у 62 поїздці команди благодійного фонду Українська Освітня Фундація.  

 

Завдяки нашим небайдужим клієнтам та компанії UNMOMENTO було придбано, зібрано та передано одяг, взуття, постільні речі та засоби особистої гігієни для жителів Білозерки, Комишан, Приозерного, Херсона, Антонівки та Берислава. Понад 150 дітей отримали адресну допомогу.   

 

Ми щиро завдячуємо кожному, хто став частиною такої доброї справи, а також безстрашній команді фонду, яка попри всі перешкоди та небезпеки продовжує допомагати нашим співвітчизникам.  

 

Разом до Перемоги!