+
+
gapi

Новини

Новина

Еко-пакети: чиста планета - чисте життя!

Компанія UNMOMENTO завжди піклується про безпеку здоров'я своїх споживачів та про екологічний стан навколишнього середовища. Саме тому у своїй роботі ми використовуємо лише професійні та безфосфатні засоби італійських провідних виробників. 

 

Принципу екологічності ми дотримуємося і в пакуванні. У нашій мережі ми застосовуємо біо-пакети, які є абсолютно безпечними для довкілля. Вони містять добавку d2w, яка призводить до того, що пакет розкладається на воду, біомасу та вуглекислий газ. Водночас він нічим не відрізняється від звичайного: такий же зручний, місткий та міцний, але екологічний.  

 

Хочемо наголосити, що у зв'язку із Законом України “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» від 10 грудня 2021 року всі пакети на приймальних пунктах підлягають виключно продажу: 

- маленький - 5 грн;

- середній - 7 грн; 

- великий - 10 грн.

Закликаємо і вас приєднатися до еко-проекту UNMOMENTO, адже чиста планета - це чисте життя для кожного з нас!

 

*За безоплатне розповсюдження пластикових пакетів Законом встановлено відповідальність у вигляді штрафів у розмірі  від 1 700 до 3 400 гривень,  за повторне  порушення протягом 3-х років   - штраф у розмірі  від 3 400  до  8 500 гривень.